BİMCELL'DEN UYGUN TARİFELER
#1
Bim marketlerde işlem yapabilirsiniz.

Heryöne 600dk + 1gb 19tl paket için IKILI1GB yazıp 4551 e gönderin

Heryöne 600dk + 2gb 23tl paket için IKILI2GB yazıp 4551 e gönderin

Heryöne 600dk + 3gb 26tl paket için UCLU3GB yazıp 4551e gönderin
Üçlü tarifeye ek olarak Bimcellilerle sınırsız konuşma mevcuttur

Heryöne 500dk + 1gb 15tl paket için DOST yazıp 4551 e gönderin
Bu tarifeye ek olarak Bimcellilerle sınırsız konuşma mevcuttur

Heryöne 500dk 14tl paket için 500DK yazıp 4551 e gönderin


TÜM TARİFELERE EK OLARAK;
20TL VE ÜZERİ YÜKLEME YAPAN HERKESE 500SMS VE 1GB İNTERNET HEDİYE EDİLMEKTEDİR.


BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası Detaylar: 

*Hediye 500 SMS 30 gün geçerli olup, aynı dönem içerisinde yapılan yeni yüklemelerde hediye SMS tanımlanmaz. 
*30 gün içerisinde kullanılmayan hediye SMS’ler 30 günün sonunda silinir. 
*Hediye SMS yüklendiğinde abonelere bilgilendirici SMS gönderilecektir. 
*Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz 
*Müşteriler hediye SMS hakları bittiğinde üzerlerinde farklı bir paket yoksa standart tarife ücreti üzerinden ücretlendirilir. 


BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası Detaylar: 

08.12.2015 - 29.02.2016 tarihleri arasında tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yapan BİMcell abonelerine yurtiçi 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Müşteriler "HEDIYE1GB" yazıp 4551'e ücretsiz olarak kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirler. 
Kampanyaya kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, kayıt sonrası müşteriler tek seferde 20TL ve üstü yükleme yapmaları durumunda kampanyadan yararlanmaya başlayabilecektir. Kampanya kaydından bir önceki gün gece yarısından itibaren yapılacak yüklemeler de geçerlidir. Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerimiz, 31.03.2016 tarihine kadar tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında kampanya kapsamında sunulan hediye 1GB internet kullanım hakkından yararlanabilirler. 
Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 1 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez. Bahsedilen fayda, hatta tanımlanmasının ardından 30 gün içerisinde sadece bir kez elde edilecektir, birden fazla kez yapılan 20 TL ve üzeri yüklemelerde yeniden fayda verilemeyecektir. Kampanya kapsamında sunulan hediye data faydasından yararlanmak için belirtilen tarihlerde yalnızca bir kez katılım sağlaması yeterlidir. 
İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir internet paketi ya da internet faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir BİMcell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemez.
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Exclamation Bimcell'in Harika Kampanyası! Josephine 0 434 27-08-2016, Saat: 20:18
Son Mesaj: Josephine

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...