iTools - Apple iPhone için yepyeni bir dosya, uygulama, içerik yönetici file manager
#1
Apple iPhone cihazlarınızın verilerinin yedeklenmesi, dosyalarının senkronizasyonu ve içeriklerin eşitlenmesi karmaşasından sıkıldınız mı ? Tüm Apple kullanıcıları eminim sıkılmıstır. 

İşte bu noktada, telefonun tüm dosyalarını, cihazınız jailbreak sız olsa bile görüntüleyebileceginiz, fotograflar arasına, melodiler arasına, müzikler arasına direkt olarak kopyala - yapıstır yöntemi ile içerikleri yerleştirebileceginiz veya alabileceginiz, uygulama kurabileceginiz, kaldırabileceginiz ve yedekleyebileceginiz oldukça basit bir uygulama olan iTools yardımımıza koşuyor. 

Şahsi denemelerimde kesinlikle iTunes u artık açmamanıza neden olacak bir uygulama oldugunu söyleyebilirim. Programın çalışması için ise, iTunes yazılımının bilgisayarınızda yüklü olması gerektigini hatırlatmakta yarar var

Öncelikle uygulamayı resmi sitesinden indirebilirsiniz (Şimdilik ücretsiz olarak sunuluyor)

Download iTools 

[Resim: 24f5284ed61987.png]

Görselden görebileceginiz gibi, soldaki menüden cihazın tüm içerigine tek tıkla ulaşabiliyor ve kopyala yapıstır ile tüm verilerini yönetebiliyorsunuz, üstelik jailbreak yapmaya gerek yok !


Media: Bu kısımdan cihazınıza yüklediğiniz tüm müziklere ulaşabilirsiniz. Silip ekleme yapabilirsiniz.
Photos: Albümlerinizi düzenleyebilir veya çekmiş olduğunu fotoğrafları bilgisayarınıza tutup atarak kopyalayabilirsiniz.
iBooks: Varsa Pdf formatındaki e-Kitaplarınızı kontrol edebilirsiniz.
Applications: Yüklemiş olduğunuz tüm uygulama ve oyunlara burdan ulaşabilirsiniz. Yedeklerini alabilir, kaldırma işlemini yapabilirsiniz.
Desktop: Telefonunuzun birebir görüntüsünü çıkartır. Burdan uygulamaları tutup yerlerini değiştirerek düzenleme yapabilirsiniz.
Storage: Depoladıgınız dosyaları gösterir.
File System: Cihazın içerisindeki tüm dosyalarınızı gösterir. Uyarıyoruz system dosyalarında herhangi bir silme düzenleme yaparsanız cihazınız bir daha çalışmayabilir. Bu yüzden wallpapers veya Ringtones üzerinden zil sesi değişikliği veya arka plan duvar kağıtlarını ekleyip silebilirsiniz.
Information: Telefon rehberinizdeki tüm kişileri, mesajları ve notlarınızı görebilir, düzenleme ve ekleme yapabilir, yedeklerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Advanced: Bu bölüm üst seyive bilgiler içerdiğinden girilmesi tavsiye edilmez.


Kullandıkça programın ne kadar kolay ve keyifli olduğunu göreceksiniz. Hiç bir zaman iTunes yerini tutmayacaktır fakat alternatif arayanlara ve işlerini hızlı bir şekilde halletmek isteyenlere ücretsiz bir alternatif iTools.
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  iPhone Ve iPad Reset Atma Ken 0 316 12-02-2017, Saat: 11:53
Son Mesaj: Ken
  iPhone Sim Karttaki Kişilerinizi Rehber'e Aktarma Yöntemi Ken 0 207 11-02-2017, Saat: 13:45
Son Mesaj: Ken
  iPhone 5S Firmware Ken 0 229 11-02-2017, Saat: 13:42
Son Mesaj: Ken
  Apple iOS 7 - 7.2 iCloud Bypass Etme Yöntemi (iCloud Kaldırma) Ken 0 548 21-07-2016, Saat: 18:07
Son Mesaj: Ken
  iOS 8.0 Download For iPhone 6, 5s, 5c, 5, 4s Ken 0 439 27-03-2016, Saat: 12:10
Son Mesaj: Ken

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...