LG G4 Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır
#1
[Resim: LG-G4_4-1024x813.jpg]
LG G4 akıllı telefonunuzu iki şekilde yazılım güncelleştirmesi yapabilirsiniz.Aslında uzun bir süre yazılım güncelleştirme ihtiyacı duymayacaksınız.
Zaten android son sürüm yüklü olduğu için size çok fazla bir güncelleme gelmeyecektir.Fakat biz yineden LG G4 yazılım güncelleme yöntemlerini paylaşmak istedik.
1.Yöntem

Bu özellik telefonunuzun yerleşik yazılımını herhangi bir servis merkezine gitmenize gerek kalmadan İnternet’ten rahatça en yeni sürüme güncellemenizi sağlar. Bu özellik yalnızca LG cihazınız için mevcut yerleşik yazılımın daha yeni bir sürümünü hazırladığında kullanılabilir. Cep telefonu yerleşik yazılım güncelleme işlemi kullanıcının güncelleme süreci boyunca çok dikkatli olmasını gerektirdiği için ilerlemeden önce her adımda görüntülenen tüm talimatları ve notları okuyup kontrol ettiğinizden emin olun. Yükseltme sırasında USB veri kablosunun çıkartılmasının cep telefonunuzda ciddi hasarlar meydana getirebileceğini unutmayın.
2.Yöntem
Over-the-Air (OTA) aracılığıyla LG Cep Telefonu yazılımını güncelleme Bu özellik, USB veri kablosuyla bağlamadan OTA aracılığıyla telefonunuzun yazılımını daha yeni bir sürüme rahatça güncellemenizi sağlar. Bu özellik yalnızca LG cihazınız için mevcut yerleşik yazılımın daha yeni bir sürümünü hazırladığında kullanılabilir. İlk olarak, cep telefonunuzun yazılım sürümünü kontrol etmelisiniz:
Ayarlar > Genel sekmesi > Telefon hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım güncelleme > Güncelleme için şimdi kontrol.
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  LG G4 Andorid 6.0 Marshmallow Güncelleme Yöntemi Ken 0 503 01-03-2016, Saat: 20:13
Son Mesaj: Ken
  LG G4 H815 Lollipop Yazılım Yükleme Yöntemi Ken 0 976 01-03-2016, Saat: 20:07
Son Mesaj: Ken

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...