The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v0.11
#1
The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v0.11

[Resim: 77423ba3c29b6585a800998bf7ab1de2.png][Resim: ayarlar.png][Resim: m-sikayet.png]


PIDACS.COM UN KATKILARIYLA


- Bu çeviri w3tr.pidacs.com tarafından yapılmıştır. 

- Hearts of Stone genişleme paketi ilerleyen zamanlarda yayımlanacaktır. 

- Yamayı kurmadan önce kurulum notlarını okumayı ihmal etmeyin. 

- Test süreci boyunca oyunun ana senaryosuna dair tüm görevler, çoğu kontrat test edildi. Fakat alternatiflerin çok olmasından dolayı test edemediğimiz, göremediğimiz yerler bulunmaktadır. Gelen geri bildirimler doğrultusunda sürümleri güncelleyeceğiz. En güncel sürümler içinsitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

- Biz çevirimizi çıkardık. Size de düşen bir görev var. Oyunu lütfen orjinal edinin. Özellikle kutulu almaya gayret gösterin. The Witcher 3 gibi harika bir oyun Türkiye'de gayet uygun fiyatlarla satılıyor. Unutmayın ki alınan her Witcher 3, bundan sonraki zamanlarda Cd Projekt Red'in oyunlarının Türkçe dil desteği içermesi ihtimalini arttıracaktır. 
DİL PAKETİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZÇEVRİLEN KelİME SAYISI: 903.135


ÇEVİRİ BAŞLANGIÇ & BİTİŞ TARİHİ: 16 EYLÜL 2015 & 26 MART 2016PROJE YÖ[b]netİCİSİ[/b] 

Melih Uçar  TxsMelih 
ÇEVİRMENLER 

Yağız Mardin  T_Ice 
Muhammet Taki Kesemen  tzakhi 
Muhammed Üsame Arslan  busterr 
Anıl Can Çetinkaya  Mahurqua 
Ozan Aydın  williampaley 
Alper Tunca Deniz  SoruSorcam 
Osman Erdeniz  Emre544 
Sercan Çamlı  Sercan Ç. PROGRAMLAMA 

Sarcen 
Burak Sey  Grimm 


KURULUM NOTLARI 

- Çeviri dosyaları oyunun 1.12 sürümüne uyumludur. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz güncelleyiniz. Aksi taktirde oyununuz kurulum sonrası açılmaz. Açılsa bile ilerleyen zamanlarda hata verme ihtimali yüksektir. Oyunu kurduktan hemen sonra 1.12 güncellemesini kurarsanız hata verir. Bunun için ilk başta Release Patch'i kurmanızı, ardından 1.10 ve 1.12 sürümünü kurabilirsiniz. 

- Kurulum sonunda cmd ekranı çıkacaktır. Eğer işlemler bitmeden kurulum ekranından çıkarsanız ara videolar Türkçe olmaz. 

- Çeviri, oyunun Steam ve Gog sürümleri ile uyumludur. "Repack" tarzı sürümlere kurarsanız, ara videolar kesinlikle İngilizce olacaktır. Bu yüzden, oyunu satın almanızı öneririz. 

- Steam'dan veya Gog'dan otomatik güncelleme özelliğini kapatınız. Eğer güncelleme gelirse çeviri dosyalarını kısa süre içerisinde en son sürüme uygun yapacağız. 

- Oyununuzun yanında 16 ücretsiz dlc’yi de indirmenizi tavsiye ederiz. Eğer Türkçe yama kurulumundan sonra ek paketleri kurarsanız paketler İngilizce olacaktır. KURULUM VİDEOSU 


ÖNERİ VE HATA GERİBİLDİRİMLERİNİZ 

Bu zorlu çeviri sürecinde bizlere yorumlarınızla destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Sizlerden ricamız, gösterdiğiniz bu desteği yama çıktıktan sonra da göstermemiz. Oyunun diyalog alternatifleri çok olduğu için test süreci boyunca test edemediğimiz yerler bulunmaktadır. Paylaştığımız linkten oyunda gördüğünüz hataları veya “Şöyle olsa daha güzel olur” diyebileceğiniz yerleri bizimle paylaşırsanız hatalarımızı düzeltmekten memnuniyet duyarız. 

GERİBİLDİRİM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ


ÖZEL TEŞEKKÜR 

Ara videoların altyazıları, dil dosyalarında bulunmadığından Yağız Mardin (T_Ice) (Ayrıca Velen+Novigrad+Oxenfurt üçlüsünün görevlerini tek başına çevirmiştir) ara videoları editlemenin bir yolunu bulmuştu. Fakat yamanın boyutu 1.5 gb civarı oluyordu. Burak Sey (Grimm), yazdığı küçük bir uygulamayla bu sorunu ortadan kaldırdı ve böylelikle yamanın boyutunu 20 mb civarına çekebildik. Ekip olarak kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ekibimden başta olarak Muhammed Üsame Arslan’a (busterr) ve Muhammet Taki Kesemen'e (tzakhi - ayrıca yaptığı çevirilerin yanında Hearts of Stone ek paketini tek başına çevirmiştir), en yoğun olduğu zamanlarda bile test süreci boyunca gösterdiği çabadan dolayı teşekkür ederim. Diğer arkadaşlarım da üst düzey bir performans sergiledi, yoksa 900.000 küsür kelime 6 ayda test süreci de dahil bitecek bir iş değil. Bu çevirinin çıkacağına inandıkları için, gönülden çalıştıkları için hepsine teşekkürler. Son olarak, çeviri süresi boyunca ettiği yardımlardan dolayı pidacs.com'a ve bölüm yöneticisi XanthiN'e ve tanıtım konusunda yardımcı olduğu için GTA oyunlarının ünlü çevirmeni Tayfun Kumaş'a teşekkürlerimi sunarım. ÇEVİRİNİN RESMİ OLMASINA DAİR AÇIKLAMA 

Çeviriyi çıkarmadan kısa bir süre önce yapımcıyla iletişime geçtik. Fakat şu an “Blood and Wine” ek paketi ile uğraştıklarını, bu sebepten dolayı çok yoğun olduklarını söylediler. Fakat çeviri projemize karşı büyük ilgi gösterdiler ve akıllarında bulunduğunu dile getirdiler. Bu yüzden, resmi olması için ilk olarak “Blood and Wine” paketinin çıkış yapması gerekir. Eğer dil dosyalarında sıkıntı olmazsa o ek paketi de çevirip son kez şansımızı deneriz. Umarız Playstation 4 ve Xbox One sahipleri de ilerleyen aylarda Witcher evreninin tadını doya doya çıkarırlar. 
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pes 2017 Türkçe TFF LİG + HD Lisans + Spiker Yama Kurulum İndir Ken 0 544 02-11-2016, Saat: 20:55
Son Mesaj: Ken
  Euro Truck Simulatör 2 Türkçe Full 1.24.2.3 indir 37 DLC + Gold Download Ken 0 962 23-06-2016, Saat: 12:08
Son Mesaj: Ken
  Harry Potter and the Sorcerer’s Stone Full Türkçe İndir Download Ken 0 605 23-06-2016, Saat: 12:07
Son Mesaj: Ken
  Dragon Age Origins Ultimate Edition Full Türkçe İndir Download Ken 0 781 23-06-2016, Saat: 12:05
Son Mesaj: Ken
  Battlefield Bad Company 2 – Full Türkçe İndir Download 2016 Ken 0 837 23-06-2016, Saat: 12:04
Son Mesaj: Ken

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...