Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 158
» En Son Üyemiz: noni
» Konu Sayısı: 3,088
» Mesaj Sayısı: 3,189

Tam İstatistik

En Son Konular
Probook PRBT902 Rom, Firm...
Forum: Diğer Marka Tabletler
Son Mesaj: hellboy36
2 saat önce
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 36
Anahtar Teslim E-Ticaret ...
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: kanat
4 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 7
Sağlık İçin Tek Adres
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: kanat
Dün, Saat: 15:41
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 19
Fly IQ4404 Rom, Firmware,...
Forum: Diğer Marka Tabletler
Son Mesaj: Ken
Dün, Saat: 14:41
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 11
LG G5 Root Yapma ve TWRP ...
Forum: LG G5
Son Mesaj: Ken
19-01-2017, Saat: 20:47
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 17
LG G5 Bootloader Kilidini...
Forum: LG G5
Son Mesaj: Ken
19-01-2017, Saat: 20:46
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 15
LG G5 Stock Rom Yazılım Y...
Forum: LG G5
Son Mesaj: Ken
19-01-2017, Saat: 20:40
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 13
LG G5 Yazılım İndir (LG G...
Forum: LG G5
Son Mesaj: Ken
19-01-2017, Saat: 20:39
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 13
MB82 ve MB82S Şase Kurtar...
Forum: Vestel-Seg Serisi
Son Mesaj: Ken
19-01-2017, Saat: 20:07
» Cevaplar: 2
» Gösterim: 1,184
Tivibu Biss Şifre 2017
Forum: Biss
Son Mesaj: Ken
19-01-2017, Saat: 18:18
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 22

 
  Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi
Gönderen: kanat - 4 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Cevap Yok

[Resim: mm1.jpg]

Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi

Klasik ticaret anlayışı internet ve bilişim teknolojilerinin hayatımıza girmesiyle hızla değişim göstermiştir. Gelişen online ticaret platformları insanların alışveriş alışkanlıklarını değiştirmiş, bu durumda işletme sahiplerini değişime zorlamıştır. İşletmenizin online vitrini ve satış alanı olan eticaret sitesi, firmanıza ve size birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar şunlardır;

- Daha fazla müşteriye ulaşma imkânı: Klasik ticaret anlayışından çıkıp online ortamda satışa başlayan işletmelerin en büyük avantajı mevcut müşteri portföylerinden çok daha fazla kişiye ulaşma imkânlarıdır. Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtan ve satış yapma imkânı sunan bir e ticaret sitesi ile bütün internet kullanıcıları potansiyel müşteriniz haline gelir. Globalleşmenin en büyük tetikleyicisi olan internet ile tüm dünyaya kendinizi tanıtma fırsatı yakalarsınız. Bu da size aynı doğrultuda daha fazla kar ve işletmenizi büyütme imkânı sunar.

- Modern bir misyon ve yeni hedefler: İşletmenizin mevcut misyonunu ve hedeflerinizi daha da geliştirme ve büyütme şansınız olur. Teknoloji dünyasındaki yeni fırsatları işletmenize kolaylıkla uygulayabilir, daha hızlı bir uyum ve büyüme süreci yaratabilirsiniz.

Bu avantajların dışında sahip olduğunuz ticaret sitenizle, mevcut reklam masraflarınızı online platformları kullanarak düşürebilirsiniz. Çok daha fazla kişiye çok daha uygun fiyatlarla ulaşabilir, firmanızı ve satış sitenizi dünya çapında bir marka haline getirebilirsiniz.

Kullanımı çok kolay olan e-ticaret sitesi panelleriyle sitenizi istediğiniz gibi düzenleyebilir, ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Profesyonellikte bir adım ileriye gitmek ve dünya çapında tanınmak sadece bir tık uzağınızda.

eticaretsoft.com

Bu öğeyi yazdır

  Sağlık İçin Tek Adres
Gönderen: kanat - Dün, Saat: 15:41 - Forum: Site Tanıtımları - Cevap Yok

[Resim: ERM-K.png]

Sağlık İçin Tek Adres

Kadın yaşam ve sağlık ile ilgili bilgileri bir arada bulmak oldukça zordur. Bir arada olan bilgiler ise ne yazık ki doğruluğu teyit edilmemiş ve güvenilir olmayan kaynaklar tarafından yayınlanmıştır. Bu da bu konularda doğru ve güvenilir bilgilere ulaşma konusunda şüphe duymamıza neden olur.

Kadın yaşam, sağlık ve kadınları ilgilendiren daha birçok konuya bir arada ulaşmak artık sadece bir tık ile mümkün; www.eremnet.com

Kadın yaşam ve sağlık bilgilerinde merak ettiğiniz ne varsa eremnet ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sitenin size sağladığı avantajlar şu şekildedir;

- Sağlık ile ilgili bilgiler; Sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan her şey sitede bulunmakta. Sağlıklı beslenme ve diyet programlarından ruh sağlığı sorunlarına, ergen psikolojisinden kanser belirtileri ve tedavilerine kadar insan sağlığı ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

- Kadın yaşam rehberi; Hamilelik sürecinden bebek bakımına kadar detaylı bilgiler içeren site de ayrıca bebek örgü modellerine de ulaşabilir, çocuklarınız ve aileniz için yapabileceğiniz birbirinden güzel örgü modellerini bulabilirsiniz.

- Diğer güncel konular; Teknoloji, magazin, rüya tabirleri gibi kadınların ilgi alanı olan konulara tek bir yerden ulaşabilir, merak ettiğiniz ve takip ettiğiniz her konuda rahatlıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca güncel video ve film başlığı altında fil izleyebilir, kadınların günlük hayatta kullandığı püf noktaları videolarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hayatınızı daha da kolaylaştırmak ve sağlık ile ilgili en doğru bilgileri edinmek için yapmanız gereken tek şey siteye tıklamak.

eremnet.com

Bu öğeyi yazdır

  Fly IQ4404 Rom, Firmware, Loader
Gönderen: Ken - Dün, Saat: 14:41 - Forum: Diğer Marka Tabletler - Cevap Yok

Fly IQ4404 Rom, Firmware, Loader

Tıkla İndir (Download)

Sp Flash Tool ile Yükleyin.

Bu öğeyi yazdır

  LG G5 Root Yapma ve TWRP Recovery Mod Yükleme Yöntemi
Gönderen: Ken - 19-01-2017, Saat: 20:47 - Forum: LG G5 - Cevap Yok

LG G5 Root Yapma ve TWRP Recovery Mod Yükleme Yöntemi

Aşağıdaki dosyaları (adb ve Lg Driver daha önce kurduysanız gerek yok) bilgisayarınıza indirip kurun: adb-setup programını kurarken sürekli gelen uyarılara klavyeden “y” tuşuna ve ardından “ENTER” tuşuna basarak kurulumu tamamlayın.
adb-setup-1.4.3.exe > İndir
LG Mobile Driver > İndir

Gerekli Dosyalar: Aşağıdaki dosyaları bilgisayarınıza indirin UPDATE-SuperSU.zip dosyasını telefonun dahili hafızasına, twrp-3.0.2-0-h850.img dosyasının ismini recovery.img olarak değiştirin ve adb klasörünüzün içine YerelDisk C:/adb klasörünün içine atın.
twrp-3.0.2-0-h850.img > İndir
UPDATE-SuperSU.zip > İndir

TWRP Recovery Kurma İşlemleri:
Adım 1: Telefonumuzdan Ayarlar/Genel/TelefonHakkında/YazılımBilgileri Bölümüne Gidiyoruz. Aşağıda Yapım Numarası Yazan Yere 4 Defa Art Arda Tıklıyoruz. Bu İşlem Sonunda Geliştirici Seçenekleri Bölümü Aktif Olacaktır. Genel Bölüme Geri Dönüyoruz Ve Geliştirici Seçeneklerinin İçine Giriyoruz. Oem Kilit Açma Ve Usb Hata Ayıklama Kutucuklarını Aktif Hale Getiriyoruz.
Adım 2: Telefonumuzu ekran açıkken bilgisayara bağlayalım. Klavyeden “Win+R” Tuşlarına birlikte basalım açılan kutuya “cmd.exe” yazıp “ENTER” basalım yada başlat menüsünden cmdaratarak bulup siyah ekranlı pencereyi açın. ve aşağıdaki kodu kopyalayıp Siyah ekrana sağ tıklayarak yapıştırıp ENTER‘a basın. telefonun ekranına “USB Hata Ayıklamasına izin verilsin mi?” diye bir uyarı gelirse; Bu bilgisayara herzaman ver kutucuğunu işaretleyip “TAMAM”tuşuna basın.
1
adb reboot bootloader

Adım 3: Yukarıdaki kodu enterladıktan sonra cihaz bootloder moda girecektir. recovery.img dosyasını adb klasörünü atmıştık şimdi aşağıdaki kodu yazıp ENTER basın.
1
fastboot flash recovery recovery.img

Yukarıdaki kodu girdikten sonra:


 1. Telefonu USB ‘den çıkarın.

 2. Telefonun bataryasını çıkarın.

 3. Telefon kapandıktan sonra bataryayı yerine takın.

 4. Telefon kapalı iken Ses Kısma + Güç Tuşu basılı tutun, taki recovery menü açılana kadar.

 5. Recovery menü açılınca Ses tuşlarıyla “Factory data reset” seçin ve güç tuşu ile onaylayın.

 6. Gelen ekranda Ses tuşlarıyla “Yes” gelin ve güç tuşu ile seçin. Yeni TWRP Mod açılacaktır.
Root Yapma İşlemleri:
Adım 1: Daha önce UBDATE-SuperSU.zip dosyasını telefonun dahili hafızasına atın demiştim.
Adım 2: Recovery Bölümünden İnstall butonuna basalım. telefon hafızasına attığınız UBDATE-SuperSU.zip Dosyasını Bulup Flashlayın (Swipe to install mavi tuşu sağa doğru çekerek).  Yükleme Bittikten Sonra Cihazınızı Yeniden Başlatmak için Reboot Butonunu kullanın. LG G5 Root Hayırlı olsun.
Telefonunuzu Daha sonra Recovery moda almak için:

 1. Telefon kapalı iken Ses Kısma + Güç Tuşu basılı tutun, taki recovery menü açılana kadar.

 2. Recovery menü açılınca Ses tuşlarıyla “Factory data reset” seçin ve güç tuşu ile onaylayın.

 3. Gelen ekranda Ses tuşlarıyla “Yes” gelin ve güç tuşu ile seçin. Yeni TWRP Mod açılacaktır.

Bu öğeyi yazdır

  LG G5 Bootloader Kilidini Kaldırma Yöntemi
Gönderen: Ken - 19-01-2017, Saat: 20:46 - Forum: LG G5 - Cevap Yok

LG G5 Bootloader Kilidini Kaldırma Yöntemi

Android kullanıcılarının, android platformunu seçme sebeplerinin başında özelleştirilebilmesi gelmektedir. Ancak bu iş üreticiler için ise sorun olabilmektedir. Çünkü Root veya custom rom yüklenen cihazlarda, çökme veya donanımlarla oynanması neticesinde, cihazlarda yazılımsal veya donanımsal problemler çıkarabilmektedir. İşte bu yüzden üreticilerde bu tür garanti sorunları veya tamir değişim işleriyle pek uğraşmak istememeleri nedeniyle, cihazlarına bootloder kilidi koyarlar.

Tabi kullanıcıların tepkilerine maruz kalmamak için bu Bootloader kilidini kaldırma desteği de sunarlar. Hoş sunmasalarda, rootçular bunu kırmanın bir yolunu bulurlar tabi.
UYARI: Bu işlemlere başlamadan önce telefondaki bilgilerinizi yedekleyin. Bu işlemleri uygularsanız, Tüm sorumluluğu üstlenmiş olursunuz. Bootloader kilidi kaldırma şuan için sadece Avrupa modeli olan H850 Modeline destek vermektedir.
Aşağıdaki Dosyaları bilgisayarınıza indirip kurun:
adb-setup programını kurarken sürekli gelen uyarılara klavyeden “y” tuşuna ve ardından “ENTER” tuşuna basarak kurulumu tamamlayın.
 LG Mobile Driver > İndir
 adb-setup-1.4.3.exe > İndir

Adım 1: Telefonunuzdan *#06# tuşlayarak yada telefonun pilini çıkartarak arkada yazan orijinal imei sini bir yere not edin. örneğin Not defterine.
Adım 2: Telefonumuzdan Ayarlar/Genel/Telefon Hakkında/Yazılım Bilgileri Bölümüne Gidiyoruz. Aşağıda Yapım Numarası Yazan Yere 4 Defa Art Arda Tıklıyoruz. Bu İşlem Sonunda Geliştirici Seçenekleri Bölümü Aktif Olacaktır. Genel Bölüme Geri Dönüyoruz Ve Geliştirici Seçeneklerinin İçine Giriyoruz. Oem Kilit Açma Ve Usb Hata Ayıklama Kutucuklarını Aktif Hale Getiriyoruz.
Adım 3: Telefonumuzu ekran açıkken bilgisayara bağlayalım. Klavyeden “Win+R” Tuşlarına birlikte basalım açılan kutuya “cmd.exe” yazıp “ENTER” basalım yada başlat menüsünden cmdaratarak bulup siyah ekranlı pencereyi açın. ve aşağıdaki kodu kopyalayıp Siyah ekrana sağ tıklayarak yapıştırıp ENTER‘a basın. telefonun ekranına “USB Hata Ayıklamasına izin verilsin mi?” diye bir uyarı gelirse; Bu bilgisayara her zaman izin ver kutucuğunu işaretleyip “TAMAM”tuşuna basın.
[b]adb reboot bootloader[/b]
Adım 4: Yukarıdaki kodu enterladıktan sonra cihaz bootloder moda girecektir. Daha Sonra aşağıdaki kodu yazıp ENTER basın.
[b]fastboot oem device-id[/b]
Adım 5: Adb Penceresinde Aşağıdaki Gibi Bir Yazı Gelecektir. Bu Bizim Bootloaderi Kırmak İçin Unlock Keyimiz Olacak.
[b]$ fastboot oem device-id
(bootloader)—————————————————————–
(bootloader) Device-ID
(bootloader) CD58B679A38D6B613ED518F37A05E013
(bootloader) F93190BD558261DBBC5584E8EF8789B1
(bootloader)—————————————————————–
[/b]

Adım 6: Bir not defteri açalım ve iki tane alt alta olan (bootloader) kodumuzu yan yana yapıştırıyoruz yani tek satır haline getiriyoruz önce yukarıdaki sonra aşağıdakinide hemen sonuna yapıştırıp birleştirin.
[b]CD58B679A38D6B613ED518F37A05E013F93190BD558261DBBC5584E8EF8789B1[/b]
Lg Developer’dan Unlock.bin dosyası alma:
Adım 7: Lg Developer Sitesine Buradan gidip Üye Olun (Kullandığınız güncel bir eposta adresi ile üye olun çünkü dosya yollayacaklar) veya üyeliğiniz varsa Buradan Giriş Yapın.
Adım 8: Giriş Yaptıktan Sonra Cihazımızın Modelini Seçiyoruz. İmei Ve İd Kısımlarına Önce Not Aldığınız İmei Numaranızı Yazın. Sonra Unlock Keyinizi İd Kısmına Yapıştırın ve ConfirmTıklayın. Mail Adresinize Unlock.bin Dosyası Yollanacaktır.
Adım 9: Mail Adresinize gelen Unlock.bin Dosyasını bilgisayara idirin ve adb klasörünün içine atmalısınız mesela bizim kurduğumuz adb klasörü Yerel Disk C:/adb klasörünün içine atalım.
LG Gönderdiği Unlock.bin dosyasını yükleme:
Adım 10: Daha sonra tekrar siyah pencereye aşağıdaki kodu yapıştırıp veya elle aynen girip “ENTER” tuşuna basarak dosyamızı yollayalım.
[b]fastboot flash unlock unlock.bin[/b]
Adım 11: Unlock.bin Dosyasını Cihazınıza Yüklenecektir. Ve Bootloader Kilit ‘iniz Açılmıştır. “fastboot reboot” yazısını Yapıştırıp “ENTER” basın. Cihazınız Yeniden Başlayacaktır. LG G5 Bootloader Kilidini Kaldırma Hayırlı Olsun.
Bootloader kilidini kaldırdıktan sonra, telefonun açılışında Sarı ünlem işareti ve “Your device software can’t be checked for corruption” diye bir uyarı alırsınız. Bu artık telefonun garanti kapsamı içinde olmadığını belirtir. 

Bu öğeyi yazdır

  LG G5 Stock Rom Yazılım Yükleme Yöntemi
Gönderen: Ken - 19-01-2017, Saat: 20:40 - Forum: LG G5 - Cevap Yok

LG G5 Stock Rom Yazılım Yükleme Yöntemi

elefonunuz çökmüşse, Root kaldırmak istiyorsanız, telefonunuz OTA üzerinden güncelleme alamıyorsa, telefonunuza orijinal stock rom yükleyecekseniz veya telefonunuzda yazılımsal hatalar alıyorsanız bu yöntemle sonuç elde edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu da garanti kapsamına alabilceksiniz.

UYARI: Bu işleme başlamadan önce telefonunuzdaki bilgileri yedeklemeyi (Rehber, Uygulamalar, Dahili Depolama) unutmayın. Bu işlemleri uygularsanız tüm sorumluluğu üstlenmiş olursunuz.
LG G5 Güncel KDZ Dosyasını Buradan indirebilirsiniz.
Aşağıdaki Dosyaları bilgisayarınıza indirip kurun: Telefonunuzun Modeline uygun DLL yazılımını indirin H850, H860, H830 dan biri.
LG Mobile Driver > İndir
LGUP_Ver_1_11.msi > İndir / Alternatif Link
LG G5 H830_DLL.msi > İndir / Alternatif Link
LG G5 H850_DLL.msi > İndir / Alternatif Link
LG G5 H860_DLL.exe > İndir / Alternatif Link

UYARI: Telefonunuzun yazılımını yükseltecekseniz Sadece “UPGRADE” Seçeneğini seçin. Yok eğer Telefonda sürüm düşürme yapacaksanız veya sıfırlayarak yazılım yükleyecekseniz. “UPGRADE” ile kdz seçtikten sonra “REFURBISH” Seçmelisiniz. (REFURBISH olmadan sürüm düşmez)
NOT: Yükleme bitinceye kadar telefon bir zeminde olsun usbden çıkarmayın. şarjınızda %50 üzerinde olsun.
LG G5 Stock Rom Yazılım Yükleme:
1-) Telefonu kapatın ve Ses Açma tuşuna basılı tutarak USB ye bağlayın telefon Download modda açılacaktır ardından Masaüstüne gelen LGUP Programını açın.
2-) Program Telefonunuzu gördükten sonra “UPGRADE” tikini işaretleyin.
3-) Aşağıda BIN file karşısındaki  butonuna(çarpının solundaki) tıklayın.
4-) Açılan Pencerede yükleyeceğiniz kdz dosyasını seçin.
5-) “REFURBISH” tikini seçin ve Start tuşuna basarak yüklemeyi başlatın.
.
[img=560x0]https://2.bp.blogspot.com/-zSJzJwfOtb4/VoksZx6rYAI/AAAAAAAAAUE/TCdMDdeENos/s800/LGUP-ile-kdz-Y%25C3%25BCkleme.png[/img]

Neden önce UPGRADE seçip sonra REFURBISH diyoruz?
Çünkü LG UP “REFURBISH” seçili iken kdz dosyasınız görmüyor. Sadece tot dosyalarını görüyor. onun için bizde kdz dosyasını “REFURBISH” yani sıfırlama modunda yükleyeceksek bu şekilde kdz dosyasını seçiyoruz.

Bu öğeyi yazdır

  LG G5 Yazılım İndir (LG G5 Firmware Download)
Gönderen: Ken - 19-01-2017, Saat: 20:39 - Forum: LG G5 - Cevap Yok

LG G5 Yazılım İndir (LG G5 Firmware Download)

Merhaba Değerli İdeal Kaynak Okurları Bu Konu Altında LG G5 Güncel Yazılım Avrupa Modeli LG G5 H850 ve Türkiye Sürümü Olan H850TR Cihazlarının yanısıra LG G5 H858, H840, H840TR, H845, H860, H860N, H868 Güncel yazılım dosyaları olan orijinal kdz dosyalarını bulacaksınız.
LG Telefonların Yazılım Paketlerinin uzantısı .kdz dir ve LG UP ile yüklenmektedir. Her cihaz modelinin kendine özgü yazılımları vardır onun için Telefonunuzun Modeline uygun yazılımı indirmelisiniz Modelinizi Ayarlar/Genel/Telefon Hakkında/Donanım Bilgisi/Telefon ModeliKısmından kontrol edebilirsiniz. indireceğiniz bu yazılımlar lg ‘nin yayınladığı kendi sunucularından indirilmektedir. bu yüzden yükleme esnasında ve sonrasında oluşabilecek her türlü sorundan siz sorumlusunuz. Bu yazılım dosyalarını Burada anlatıldığı gibi yükleyebilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki:


 • v10, Android 6.0 Marshmallow sürümünü temsil etmektedir.

 • v20, Android 7.0 Nougat sürümünü temsil etmektedir.

 • v20, Sonundaki harfler de sürüm harfini temsil etmektedir. A,B,C,D… şeklinde sıralanır ve sondaki harf daha yeni bir yazılımı temsil etmektedir.

 • Her ülkeye aynı harf gelmemektedir. Yani Almanya ya v30A gelmişken sonradan Türkiye ye v20A yerine v20C gelebilir.
H850TR Cihazlar için Türkiye Yazılımı:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H850TR v10D kdz | Alternatif Link
LG G5 H850TR v10E kdz | H850TR10e_00_OPEN_TR_OP_0819.kdz
LG G5 H850TR v10i kdz | Alternatif Link | Alternatif 2

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H850TR v20A kdz | H850TR20a_00_OPEN_TR_OP_1107.kdzH850 Cihazlar için Avrupa Yazılımı:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H850 v10C kdz | Alternatif Link
LG G5 H850 v10i kdz | H85010i_00_OPEN_EU_OP_0923.kdz
LG G5 H850 v10L kdz | Alternatif Link | Alternatif 2

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H850 v20A kdz | H85020a_00_OPEN_EU_OP_1030.kdz
LG G5 H850 v20B kdz | H85020b_00_OPEN_ZA_OP_1123.kdzH858 LG G5 Speed için Yazılım:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H858 v10D kdz | H85810d_00_OPEN_TW_OP_0921.kdz
LG G5 H858 v10E kdz | Alternatif Link

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H858 v20A kdz | Alternatif Link | Alternatif 2H840 LG G5 SE için Yazılım:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H840 v10E kdz | H84010e_00_OPEN_ZA_OP_0923.kdz

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H840 v20A kdz | H84020a_00_TCL_MX_OP_1202.kdzH840TR LG G5 SE için Türkiye Yazılımı:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H840TR v10K kdz | H840TR10k_00_OPEN_TR_OP_1021.kdz

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H840TR v20B kdz | H840TR20b_00_OPEN_TR_OP_1202.kdzH845 LG G5 SE için Yazılım:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H845 v10K kdz | H84510k_00_OPEN_CIS_DS_OP_1123.kdz

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H845 v20B kdz | H84520b_00_OPEN_CIS_DS_OP_1213.kdzH860 LG G5 SE için Yazılım:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H860 v10B kdz | H86010b_00_OPEN_SG_DS_OP_0319.kdz

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H860 v20B kdz | H86020b_00_OPEN_SG_DS_OP_1207.kdzH860N LG G5 Dual için Yazılım:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H860N v10G kdz | H860N10g_00_OPEN_HK_DS_OP_1014.kdz

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H860N v20A kdz | Alternatif Link | Alternatif LinkH868 LG G5 Dual için Yazılım:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H868 v10D kdz | H86810d_00_1128.kdzH830 LG G5 için Yazılım:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H830 v10J kdz | H83010j_00_0929.kdz

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H830 v20A kdz | H83020a_00_1107.kdzH831 LG G5 için Yazılım:
Android 6.0.1 Marshmallow:
LG G5 H831 v10D kdz | H83110d_00_0711.kdz

Android 7.0 Nougat:
LG G5 H831 v20A kdz | H83120a_00_1118.kdz

Bu öğeyi yazdır

  Tivibu Biss Şifre 2017
Gönderen: Ken - 19-01-2017, Saat: 18:18 - Forum: Biss - Cevap Yok

Tivibu Biss Şifre 2017

[Resim: vcSXicw2_400x400-1-300x190.jpg]

Afrika Uluslar Kupası Tivibu’nun uydu açık şifresiz kanalında!.Bu maçlar yayın anlaşması geregi biss ile şifrelenmektedir. Yasal Biss Kodu TİVİBUSPOR un bu şekildedir


Uydu: Türksat 4A Frekans: 11853 MHz Symbol: 25000 FEC: 2/3 Polorizasyon: H –Yatay

Ident: 1FFF
Index Hex *** : 10 00 00 10 00 00 00 00
B 1FFF 11853:25000:H:39d1 1000001000000000;TİVİBU SPOR HD{42.0°E}

Bu öğeyi yazdır

  Turkcellden gazetecilere özel tarife!
Gönderen: Ken - 19-01-2017, Saat: 18:15 - Forum: Turkcell - Cevap Yok

Turkcellden gazetecilere özel tarife!

Turkcell, gazetecilerin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için özel basın tarifesi hazırladığını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre yeni tarife, 10 GB internet, bin dakika konuşma ve bin SMS’ten oluşacak. 
Turkcell, gazetecilere özel tarife hazırladığını açıkladı. Turkcell tarafından yapılan açıklamada, “Yeni tarifede, 10 GB internet, bin dakika konuşma ve bin SMS 55 TL olarak ücretlendirilecek. Basın tarifesiyle birlikte yurtdışı avantajı da veriliyor. Buna göre basın mensupları, yurtdışındayken ayda 7 gün, hiçbir ek ücret ödemeden yurtiçi tarifesindeki her yöne dakikalarıyla bulunduğu ülkeyi ve Türkiye’yi arayabilecek. İnternet ve SMS’lerini aynı Türkiye’deki gibi gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri basın tarifesi tam 55 ülkede geçerli. Turkcell’lilerle sınırsız konuşma imkanı tanınan tarifeye TV+, fizy, lifebox, BiP ve Platinum gibi servislerin ayrıcalıkları da eklendi” denildi. 
Şirketten yapılan açıklamanın devamında şunlar kaydedildi: “TV+’ın Cep Paketi aboneliği ücretsiz olarak sunulurken, TV keyfinin aralıksız devam etmesi için 5 GB internet kullanımı da hediye ediliyor. TV+’ta yerli yabancı TV kanalları, ödüllü filmler telefondan takip edilebilirken; kaçırılan programlar, diziler ve hatta canlı yayın bile geri alınarak izlenebiliyor. Müzik platformu fizy’de gazetecilere ücretsiz sunulan diğer bir uygulama. fizy’de yerli ve yabancı milyonlarca şarkı reklamsız özgürce dinlenebilirken, ayda tam 1 saat boyunca video klip izlenebiliyor. 
Binlerce fizy müzik listesinin tadını çıkarırken, Haftalık Keşif Listesi ile dinlenen şarkıların benzerlerini keşfetmek de mümkün. 
Basın mensupları Platinum ayrıcalığı ile ücretsiz olarak 500 GB saklama alanıyla birlikte Lifebox ve BiP kullanımları için 10GB internet paketi de kazanıyor. Her yerden erişilebilen Lifebox’ın 500 GB saklama alanında fotoğraf, video, müzik ve dosyaları güvenle saklanabiliyor. Ayrıca BİP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği de BiP kullanımlarına özel 10GB interneti ile birlikte veriliyor. Platinum 10GB paketiyle ücretsiz sunulan Turkcell uygulamaları ile birlikte pek çok ayrıcalık da basın mensuplarını bekliyor. Tüm Cinemaximum Sinemaları’nda Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar ikinci bilet hediye edilirken; Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun ve Trabzon’da Havaş ile ücretsiz havalimanı transferi sağlanıyor. Ücretsiz yurt dışı çıkış harç pulu, yurtdışı uçak biletlerinde 100 TL indirim, Uber’de yüzde
20 indirim, Joker Ekip şoför hizmeti, Deniz Taksi’de yüzde 50 indirim, Europcar’la yüzde 50 indirimli araç kiralama ile Kanyon, Cevahir, Metrocity, Özdilek Park, Buyaka, Ankara Ankamall AVM ve İstanbul Optimum Outlet’te ücretsiz vale avantajı sunuluyor. Ayrıca Platinum Müşteri Hizmetleri’ne yurtdışından ücretsiz ulaşma imkânı tanınıyor. Sevdikleriyle birlikte kayak tatiline Kartalkaya’ya gitmek isteyenleri, Platinum’un özel aracı ile gidiş-dönüş 75 TL’ye ulaşım imkânından 100 TL otel indirimine, ücretsiz kayak kiralamadan ısınma kabinlerine, öğle yemeği ikramına kadar kış boyu pek çok ayrıcalık bekliyor". 
Basın mensuplarının kendilerine özel hazırlanan bu tarifeden yararlanabilmeleri için Sarı Basın Kartı veya turkcell.com.tr ’deki onama metni ile bireyselevrak@turkcell.com.tr adresine başvurarak basın tarifesine geçiş yapabilecekleri bildirildi.

Bu öğeyi yazdır

  Karaman Haber
Gönderen: kanat - 19-01-2017, Saat: 18:00 - Forum: Site Tanıtımları - Cevap Yok

[Resim: logo.png]

Karaman Haber

İnternetin hayatımıza her alanda yerleşmeye başlamasıyla birlikte, içinde yaşadığımız dünya büyük bir köy halini almıştır. Tüm dünyada yaşanan olaylarla birlikte kendi muhitimizde yaşanan olayları da artık internet sayesinde anında takip edebiliyoruz.

Bu tarz yerli, ülke ve dünya genelinde haber veren sitelerden biri de e-karaman haber sitesidir. Karaman için verilen haberler yanında dünya ve ülke genelinde verilen pek çok habere yer verilen sitede her haber özgün ve yalın şekilde hazırlanmıştır.

Kaliteli Gündem Haberleri

Karaman için güncel oluşan tüm haberlere yer veren site, bu haberleri sadece insanlara ulaştırmak için vermemektedir. Karamanlıların okumaktan zevk alacağı ve gözü kapalı şekilde güvenecekleri bir haber çizgisi oluşturmayı amaçlayan Karaman haber, haberlerinin içeriğini de bu şekilde oluşturmaktadır. Esnaflardan belediyeye, maçlardan kimsesizlere kadar karamanın tüm çehresini yansıtan site aynı kaliteli içeriği ülke ve dünya genelindeki haberler için de oluşturmaktadır. Sıradan ve bayağı haberlere yer vermeyen site vatandaş için en ihtiyaç duyulan haberlere yer vermektedir.

Ülkede yaşanan hassas olaylara karşı saygılı ve duyarlı bir yaklaşım benimsemenin yanında bir haber sitesinden beklenen gerçekçi haberler de sitede oldukça sade şekilde yer almaktadır. Karaman gündemine yeni bir bakış açısı kazandırmak ve ülke gündemini anında takip etmek açısından oldukça doğru tercih olan site ayrıca dünya gündeminden haberlere de yer vermektedir.

Her Alan İle İlgili Haberler

Haber başlıklarını sadece bir alan üzerine oluşturmayan haber siteleri okunurluk açısından daha fazla tercih edilmektedir. Bu anlamda alışveriş, ilan, yazı ve video gibi farklı başlıklarla haberler sunan Karaman haber bir haber sitesini sıkılmadan okumayı sağlamaktadır. Foto haberleri ile eğlenceli karelerin yer aldığı haberler ile rahatlayan okurlar, dramatik karelerde acıyı daha derinden hissetmektedir. Sağlık ya da sanata dair pek çok habere de yer veren site bir haber sitesinden beklenen tüm özellikleri karşılamaktadır. Okurların bam tellerine dokunacak haberleri, abartısız şekilde veren haber sitelerinden biri olan Karaman haber sitesi hem kendi il çevresinden hem ülke genelinden pek çok okuyucuya ulaşarak onlara zevkli haber okuma farklılığını yaşatmaktadır.

e-karaman.com

Bu öğeyi yazdır